Eryaman Halı Yıkama Süresi

eryaman hal ykama sresi
Eryaman halı yıkama halılarınızın yıkanma sıklığı konusunda hassas davranmanızın sağlığınız açısından çok gerekli olduğunu önemle hatırlatır. Halı yıkama sıklığı halıların kullanıldığı mekan ve kullanım şartlarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

Her halı aynı sürede kirlenmediği için halı yıkama süresi diye belirlenmiş net bir süre vermek doğru olmayacaktır. Standart ev kullanımındaki bir halı ile, umumi kullanım mekanına ait bir halının kirlenme dereceleri birbirinden farklıdır. Üzerinde ayakkabı ile gezilen halılar da diğerlerine göre çok daha kısa sürede kirlenir. Eryaman halı yıkama halılarınızı maksimum bir yıl içerisinde mutlaka uzman bir halı yıkama fabrikasına yıkatmanızı öneriyoruz.

Elbette bu standart bir durum değildir. Halılar sürekli temas içerisinde olduğumuz ve sağlığımızı yakından ilgilendiren bir konumdadırlar. Evlerde zaman zaman halılar üzerine oturur, hatta uzanırız. Halılarımızın üzerine düşen nesneleri bazen ağzımıza götürürüz farkında olmadan. Küçük çocuklar halılar üzerinde düşe kalka büyürler. Bu gibi durumlarda halıların hijyenik bir yapıda olması şarttır. Eryaman halı yıkama olarak, halılarınızın fazla kirlenmesini beklemeden, halılarınızı yıkatmanızı öneririz.

2681 Okunma

Servis Bölgelerimiz

  • Eryaman Halı Yıkama
  • Etimesgut Halı Yıkama
  • Elvankent Halı Yıkama
  • Sincan Halı Yıkama